V tuto chvíli máme otevřeno.

Aktuality

Očkování proti chřipce 2021

Očkování proti chřipce sezona 2021/2022 nejlépe do 12/2021. Můžete se objnat k vakcinaci on line portálem, emailem ev.  telefonicky.

Více zde.

RT-PCR testy

V ordinaci provádíme symptomatickým klientům stěry RT-PCR na ZP z nasopharyngu ,zasíláme vzorek do laboratoře.

Podmínky screeningového testování na ZP dle aktuálního nařízení MZ.

Výsledek PCR testu obdržíte z laboratoře do 24-48 h.

Potvrzení /digitální certifikát/ o výsledku PCR testu si můžete stáhnout sami také na https://ocko.uzis.cz/.

Informace o onemocnění SARS-COVID-19

S příznaky respiračního onemocnění jako teplotou, rýmou, kašlem, bolestí hrdla, bolestí kloubů a zad, únavou, zimnicí, bolestí hlavy, průjmy, bolestí břicha nebo zvracením, ztrátou čichu a chuti nevstupujte do prostor ordinace.

Nejprve volejte! Tohle vše může být onemocnění COVID19 ! Akutní stavy ošetříme v ordinaci. Vstup boční dveře vedle čekárny, zvoňte.

Jako u jiných nebakteriálních respiračních onemocnění použijte symptomatickou terapii kašle, rýmy, bolestí v kru a horečky po poradě s lékárníkem. Po zhodnocení stavu bude nařízen PCR test, dle výsledku izolace.

Lidé v izolaci, karanténě komunikují emailem nebo telefonicky na distanční péči. Při zhoršení akutního stavu , těžším průběhu COVID 19 , bude indikováno vyšetření po domluvě v ordinaci nebo na Covidové ambulanci nemocnice Nový Jičín.

Karanténu nařizuje i vede KHS včetně EPN karantény

Více informací na COVID PORTÁLU MZ https://covid.gov.cz/situace/onemocneni-obecne-o-opatrenich/karantena

Symptomatičtí i asymptomatičtí lidé s potvrzeným onemocněním covid-19 PCR testem budou mít vystavenu izolaci a dle potřeby EPN. Vystavuje , vede a ukončuje praktický lékař.

Čtěte více zde.