Adresa
Ordinace je uzavřena z důvodu: dovolená , zastupuje MUDr.Ševečková v čase :7.45 až 10 h denně mimo ST, středa 13-15 hodin
Znovu otevřeme v Pondělí (11. 7. 2022).

Omezení ordinace z důvodu úrazu lékařky i epidemiologickou situací s COVID 19 omikron

Vážené klienti, kvůli zranění lékařky bude od konce prosince 2021 do 9.5.2022 omezen provoz ordinace dle času ambulantní RHB lékařky . Předem objednaní klienti dostanou vyrozumění o příp. změně termínu / bude se odvíjet od časů rehabilitace lékařky/. Dosud byla administrativa omezena převážně pro zatížení zdravotníků péčí i klienty s podezřením a prokázaným onemocněním COVID 19. Od března již bez omezení administrativních činností.

Denně bylo v kulminačním čase omikronu v ordinaci i 120 a více kontaktů s klienty / osobně, na telefonu, emailu, on line portálu / , částečně u zhoršených stavů i o víkendu, což je velice časově náročné a již dlouho překračuje běžnou 8h pracovní dobu personálu . Jde především o vytížení zdravotníků pro infekci SARS COV19, léčbu těchto pacientů , vedení izolací, dosud i vystavování karantén.

Za 18 let práce ve zdravotnictví lékařka nečerpala OČR ani PN, děkuji tedy za vstřícnost a pochopení i v této situaci. Děkuji rovněž kolegyním za zástup v době nepřítomnosti v ordinaci po operaci leden- květen.

Sledujte prosím aktuality zde stran provozu a ordinační doby.

Děkuji za pochopení a všem našim klientům přeji do roku 2022 pevné zdraví.